טלפון צרפתי: 33666000505+   
 טלפון צרפתי: 33623718687 +
 טלפון ישראלי: 072-3334298

שירותי החברה


מה אנחנו מציעים?

ההסעות מתבצעות על ידי צי של רכבים מפוארים (רכבי מרצדס), בכל רכב 8 מקומות. יש לכם אפשרות להזמין הסעה פרטית או הסעת שירות משותפת. הסעה פרטית משמעה רכב שממתין רק לכם, אוסף אתכם בשדה ומיד נוסע אל בית המלון. הסעת שירות היא הסעה משותפת לכם ולנוסעים נוספים מאותה הטיסה או מטיסות מקבילות, ההסעה המשותפת ממושכת יותר, הנהג ימתין בשדה לכל הנוסעים ויפזר אותם בין בתי המלון בהתאם למיקומם. היתרון היחיד של ההסעה המשותפת על פני הסעה פרטית הוא המחיר, הסעת שירות תהיה זולה יותר. 

אלו פרטים נחוצים לנו לתיאום הסעה?

מהו מספר הנוסעים?

מהו מקום האיסוף?

מהו מספר הטיסה?

תאריך ושעה של הנחיתה.

מהו גודל המטען?

אלו הסעות נוספות דרושות לכם במהלך השהייה בעיר?

אנו מספקים הסעות בפריז משדה התעופה דה גול, שדה התעופה אורלי, הסעות לדיסנילנד פריז ושאר הסעות ברחבי העיר.

שירות, אדיבות ומקצועיות ללא תחרות


כל הנהגים של החברה מקצועיים, מנוסים ואדיבים, הם יקבלו את פניכם בשדה התעופה בחיוך, יסייעו לכם להעלות את המטען לרכב ויביאו אתכם במהרה אל נקודת היעד. הנהגים כולם דוברי אנגלית, חלקם דוברי עברית. ההיכרות שלהם עם העיר פריז מאפשרת להם להתחמק מעומסי תנועה ברוב שעות היום. השירות ניתן בכל ימות השבוע ובכל שעה, מומלץ בעבור משפחות עם ילדים, אנשי עסקים ונחיתות בשעות הלילה.


התקשרו עוד היום, הזמינו לעצמכם הסעות בפריז ותגלו מהי נחיתה רכה. שדה התעופה העמוס הופך הרבה יותר ידידותי כאשר ישנו נהג ממתין עבורכם עם שלט הנושא את שמכם בשדה, שירותי ההסעות יגרמו לכם להרגיש ממש כמו בארץ. צרו קשר ותגלו כמה זה פשוט להגיע מנמל התעופה לבית המלון גם בשעות השיא או בשעת לילה מאוחרת.

הצעת מחיר ללא התחייבות


טואול - בניית אתרים