טלפון צרפתי: 33666000505+   
 טלפון צרפתי: 33623718687 +
 טלפון ישראלי: 072-3334298

שאטלים בפריז

פריז היא אחת הערים היפות והקסומות ביותר באירופה, יש הטוענים כי בעולם כולו. אלפי ישראלים יוצאים בכל חודש אל פריז למטרות תיירות, עסקים וביקורי משפחה, העיר פריז היא יעד תיירותי בעבור משפחות, זוגות, קבוצות ואנשי עסקים.

עם הנחיתה בפריז לאחר טיסה בת מספר שעות יהיה עליכם לעשות את דרככם אל בית המלון או בית המארחים, יש לכם אפשרות להשתמש בתחבורה הציבורית, אך גם בפריז כמו בישראל, שימוש בתחבורה ציבורית עם מזוודות וקשיי שפה אינו כה מפתה או מומלץ. הפתרון הנוח ביותר להגעה משדה התעופה אל המלון או לכל יעד תיירותי אחר הוא שאטלים בפריז לישראלית.

מהי הסעת שאטל בפריז לישראלים?

הסעה המתבצעת בהתאם להזמנה מראש בשיתוף עם נוסעים נוספים מאותו היעד. שאטלים בפריז בשדה התעופה מציעים הסעות אל בתי המלון ומרכזי העיר, הנהגים אוספים מספר נוסעים מכל טיסה או מטיסות הנוחתות באותה השעה ויוצאים לדרך על פי חלוקה אזורית. השאטלים מיועדים לרוב ל-8 נוסעים, הנהגים מנוסים, השירות אדיב והמחירים הוגנים.

האם ישנה אפשרות להסעה פרטית?

יש לכם את האפשרות לבחור במעמד ההזמנה בין שאטל בפריז לבין הסעה פרטית VIP, הסעות פרטיות בפריז מבטיחות שירות אישי, איסוף מהיר משדה התעופה ונסיעה ישירה אל בית המלון או אל כל יעד אחר אותו ציינתם. נהג פרטי ימתין לכם בשדה התעופה עם שלט הנושא את שמכם, הנחיתה בפריז תהיה רכה ונעימה עם שירותי הסעות פרטיים. נציין כי הסעות פרטיות יקרות יותר בהשוואה לשאטלים, הן נפוצות בעיקר בקרב אנשי עסקים.  

תנאי הנסיעה

שאטלים בפריז הם סוג של הסעת שירות, הרכבים גדולים ונוחים, יש תא מטען גדול בעבור המזוודות. הרכבים כוללים מיזוג אוויר, אינם מאפשרים עישון, ישנם 6-8 מקומות ישיבה בכל רכב.

מדוע חשוב להזמין מראש שאטל בפריז?

חוקי התחבורה הציבורית בצרפת שונים מהחוקים בישראל, החוק קובע כי כל לקוח המבקש לנסוע בשאטל מחויב בהזמנה מוקדמת. תהליך ההזמנה מאוד פשוט, את ההזמנה יהיה עליכם לבצע כבר מהארץ. עשו לכם הרגל להזמין שאטל בפריז מיד עם הזמנת המלון וכרטיס הטיסה. 

הצעת מחיר ללא התחייבות


טואול - בניית אתרים