טלפון צרפתי: 33666000505+   
 טלפון צרפתי: 33623718687 +
 טלפון ישראלי: 072-3334298

מוניות בפריז

פריז היא עיר יפהפייה, עיר בה התיירים נהנים לטייל ברחובות ללא כל יעד, תוך שיטוט ברחובות תגלו פינות חמד, בתי קפה מיוחדים, חנויות מיוחדות, מוזיאונים, פארקים ועוד, יש סיכוי שתצליחו למצוא גם ארמון. הספונטניות מהנה מאוד כאשר מטיילים בפריז, אך מועד הנחיתה הוא לא השלב בו נרצה להתחיל לטייל ברחובות בעיר בספונטניות עם מזוודה כבדה.

מהר מאוד תגלו כי פריז היא עיר גדולה עם עשרות קווי תחבורה ציבורית, הרבה רחובות דומים, אלפי בתי מלון ויעד אחד ונכסף אליו אתם מבקשים להגיע במהרה מיד עם הנחיתה. זה הזמן להזמין מונית משדה התעופה לפריז כבר עכשיו, יש לכם אפשרות להזמין מוניות בפריז מראש, כבר בשלב הזמנת כרטיס הטיסה כדאי להזמין גם מונית משדה התעופה לפריז וגם מונית מפריז לשדה התעופה בחזרה. העיר פריז עמוסה באלפי תיירים ישראלים בכל חודשי השנה, הזמנה מוקדמת מבטיחה לכם קבלת שירות.

איך אפשר להגיע משדה התעופה למרכז העיר?

שימוש במוניות נפוץ בכל רחבי העולם, מונית משדה התעופה לפריז תעניק לכם נסיעה מהירה ונעימה. אם אתם טסים עם ילדים או עם מטען כבד, מוניות בפריז הן הבחירה הנכונה. רגע לפני שאתם מתמסרים לנהגי המוניות הממתינים לתיירים בשדה התעופה כדאי לכם לדעת שישנו שירות של הסעות בפריז לישראלים. יש לכם אפשרות להזמין מראש מוניות משדה התעופה לפריז עם נהגים אדיבים, הנהג ימתין לכם ביציאה משדה התעופה עם שלט הנושא את שמכם. ניתן להזמין גם מונית מפריז לשדה התעופה במועד החזרה לארץ.

אוטובוסים בפריז

העיר מרושתת היטב עם עשרות קווי אוטובוסים באמצעותם תוכלו להגיע אל שדות התעופה, האוטובוסים לשדה התעופה יוצאים בתדירות גבוהה ועלות הנסיעה סבירה. הנסיעה באוטובוס אפשרית במהלך היום בעבור נוסעים ללא מטען כבד וללא ילדים קטנים.

רכבת בפריז

קו הרכבת באמצעותו תוכלו להגיע משדה התעופה לפריז הוא RER קו B, עלות הנסיעה היא כ-10 יורו. הרכבות נוחות ומהירות, בתוך כ-50 דקות תוכלו להגיע משדה התעופה דה גול למרכז העיר, הנסיעה משדה התעופה אורלי קצרה יותר.

הצעת מחיר ללא התחייבות


טואול - בניית אתרים