טלפון צרפתי: 33666000505+   
 טלפון צרפתי: 33623718687 +
 טלפון ישראלי: 072-3334298

חברת הסעות בפריז

הזמינו כבר עכשיו חברת הסעות בפריז לאיסוף משדה התעופה, הסעה למלון, הסעה לדיסנילנד פריז ועוד, ההסעות מתקיימות מסביב לשעון בכל רחבי העיר, יש אפשרות להסעות משותפות או הסעות פרטיות.

הזמנתם הסעה? נהג פרטי ימתין לכם בשדה התעופה עם שלט הנושא את שמכם, הוא יוביל אתכם באדיבות אל הרכב שממתין לכם, יסייע לכם בנשיאת המזוודות ויביא אתם במהרה אל בית המלון או לכל כתובת אחרת. אם הזמנתם נסיעה פרטית לא יהיו נוסעים נוספים ברכב, הנהג יביא אתכם מיד אל בית המלון, אם מדובר בנסיעה משותפת הנהג יפזר את הנוסעים בין בתי המלון בהתאם למסלול.

מתי כדאי להזמין חברת הסעות בפריז?

א. חופשות משפחתיות עם ילדים.

ב. איסוף משדה התעופה למבוגרים.

ג. איסוף משדה התעופה לאנשי עסקים.

ד. איסוף משדה התעופה לנוסעים עם מטען רב.

ה. נחיתות בשעות לא שגרתיות.

ו. נחיתה בפריז בתנאי מזג אוויר קשים.

חברת הסעות בפריז ניתן להזמין לאיסוף משדה התעופה, לנסיעה מהמלון לשדה התעופה ולנסיעות בתוך פריז לאתרי התיירות.

לטייל בפריז בלי לדעת צרפתית

העיר פריז מלאה בתיירים בכל חודשי השנה, למרות זאת, הצרפתים ידועים כסרבני אנגלית, חלק ניכר מהצרפתים אינם מסבירים פנים לתיירים. מה עושים כאשר נרצה לטייל ואין לנו אפשרות להסביר לנהג המונית לאן אנו מבקשים להגיע? הפתרון ברור, חברות הסעות בפריז מציעות שירותי הסעות בתחילת החופשה, בסופה וגם במהלכה.

ההתמחות שלנו היא הסעות בפריז, הנהגים האדיבים של החברה מכירים היטב את רחובות פריז, את העומסים בכבישים, את הדרך הנכונה להתחמק מהעומס, את הדרכים היפות סביב כל אתרי התיירות היפים ביותר, את הדרך לדיסנילנד פריז ואת הדרך לאתר אתכם במהרה בתוך שדה תעופה עמוס ולהביא אתכם במהרה אל המלון. הנהגים שלנו כולם דוברי צרפתית ובחלקם גם דוברי עברית, כל הנהגים אדיבים, נעימים, מקצועיים ואחראים. חברת הסעות טובה תצליח לשדרג משמעותית את הטיול שלכם ולהביא אתכם במהרה לכל מקום.

התקשרו עוד היום להזמין חברת הסעות בפריז ותגלו כי נחיתה במדינה זרה יכולה להיות רכה, מזמינה ואוהדת.

הצעת מחיר ללא התחייבות


טואול - בניית אתרים