טלפון צרפתי: 33666000505+   
 טלפון צרפתי: 33623718687 +
 טלפון ישראלי: 072-3334298

העברות למלון בפריז

זה עתה נחתנו בפריז, העיר מקסימה אך זרה לנו, התחבורה הציבורית בוודאי מגיעה לכל מקום בעיר, אך בעבורנו היא אינה כה פשוטה להתמצאות. אם מדובר בביקורים חוזרים בפריז, אם אתם דוברים צרפתית ובעיקר, אם אתם מכירים את העיר, שימוש בתחבורה הציבורית להגעה משעה התעופה לבית המלון יהיה קל ומהיר.

אם מדובר בביקור ראשון בעיר או יום עם מזג אוויר סוער, אל תשכחו לתאם העברות למלון בפריז משדה התעופה. הטיסה הופכת הרבה יותר נוחה וקלה כאשר אנו יודעים מה מחכה לנו עם הנחיתה. שירותי העברות למלון בפריז הם הדרך בה רוב הישראלים בוחרים להתחיל את הביקור שלהם בעיר האורות.

איך להגיע משדה התעופה למרכז העיר?

ישנם שני שדות תעופה בינלאומיים בעיר : שארל דה גול ושדה התעופה אורלי, שני שדות התעופה מרושתים היטב בקווי תחבורה ציבורית באמצעותם תוכלו להגיע לכל מקום בעיר. מוניות ספיישל ממתינות בשדה התעופה לתיירים אך השימוש בהן יקר, הזמנת העברות בפריז לישראלים תהיה אופציה הרבה יותר זולה ונעימה. העברות בפריז מומלצות בעבור משפחות עם ילדים או נוסעים עם מטען רב. גם ישראלים המתגוררים בפריז באופן קבוע עושים שימוש בשירותי הסעות משדה התעופה לפריז עם כל נחיתה.

שדה התעופה שארל דה גול

מדובר באחד משדות התעופה העמוסים ביותר באירופה, קל לאבד את הידיים והרגליים בתוך ההמון. השדה ממוקם כ-23 קילומטרים צפונית לפריז, ניתן להגיע אליו בקלות עם אוטובוסים, רכבות ושירותי הסעות. הרכבת האזורית תביא אתכם למרכז העיר בתוך 40 דקות, שעות הפעילות שלה הם 5 בבוקר עד חצות. בכדי להגיע אל הרכבת משדה התעופה ישנם שאטלים בהם תוכלו לנסוע, שימו לב לשילוט. אוטובוסים יוצאים משדה התעופה אל מרכז העיר במהלך היום כולו ועד לשעה 23:00. העברות משדה התעופה לפריז עם שירותי הסעות ניתן לתאם בכל שעות היממה.

שדה התעופה אורלי

השדה הבינלאומי השני בגודלו בפריז, הוא ממוקם כ-17 ק"מ דרומית לפריז, אפשר להגיע אליו בקלות בעזרת רכבות, אוטובוסים, מוניות ושירותי העברות בפריז לתיירים. הרכבת האזורית תביא אתכם משדה התעופה אורלי אל מרכז העיר בתוך כ-25 דקות, האוטובוסים מהירים יותר, תגיעו אל מרכז העיר בתוך 15 דקות. 

הצעת מחיר ללא התחייבות


טואול - בניית אתרים