טלפון צרפתי: 33666000505+   
 טלפון צרפתי: 33623718687 +
 טלפון ישראלי: 072-3334298

הסעות משארל דה גול לפריז

רוב הטיסות בקו תל אביב פריז נוחתות בשדה התעופה דה גול, זהו שדה התעופה הבינלאומי הראשי של פריז. המיקום ל השדה הוא כ-25 קילומטרים ממרכז העיר פריז, רוב התנועה אל פריז ומחוצה לה מתרכזת אל שדה התעופה דה גול.

ישראלים הנוחתים בעיר ושאר תיירים מכל רחבי העולם נעזרים בשירותי הסעות משארל דה גול לפריז לבית המלון. שירותי ההסעות הופכים את שדה התעופה הגדול הרבה פחות מאיים, נהג אדיב וידידותי יחזיק שלט עם שמך, תוכל בקלות לזהות את הנהג ולהרגיש שאתה בידיים טובות. הנהגים מסייעים לנוסעים עם המטען, מובילים אותם אל רכב ממוזג ונוח ומתחילים בנסיעה אל הכתובת אותה ציינתם.

מה אנחנו מציעים?

שירותי הסעות משארל דה גול לפריז 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, שירותי הסעות מבית המלון לשדה התעופה בתום הביקור בעיר, הסעות ליורודיסני ושאר אתרי תיירות במהלך הביקור בעיר, שירותי הסעות מנמלי תעופה נוספים באזור. כל הנסיעות מתבצעות תוך שימוש ברכבים נוחים, ממוזגים ובטיחותיים, בכל רכב תא מטען גדול לנשיאת המטען ונהג אדיב ומסביר פנים. אנו יודעים לספק שירות אישי בסטנדרטים בינלאומיים תוך עמידה בלוח הזמנים.

קבלת פנים בשדה

אותם נוסעים שמזמינים מראש שירותי הסעות משארל דה גול לפריז נוחתים בראש שקט, הם יודעים כי ממתין להם נהג דובר אנגלית אדיב ומקצועי, הם יודעים כי מצפה להם קבלת פנים נעימה ובהמשך נסיעה נוחה ונעימה ישירות לבית המלון. את ההתמודדות עם קווי התחבורה הציבורית של פריז תשאירו למועד מאוחר יותר, מיד עם הנחיתה הרשו לעצמכם להתחיל את הביקור בעיר ברגל ימין עם הסעה נוחה.

בקצרה על שדה התעופה דה גול

כאמור, מדובר בנמל התעופה הגדול ביותר בפריז, 3 טרמינלים מרכיבים את שדה התעופה כאשר טרמינל מספר 3 משמש לנחיתת טיסות והמראה של טיסות זולות. מדובר באחד מנמלי התעופה העמוסים ביותר בעולם, ישנן תכניות להרחבת נמל התעופה. בסמוך לשדה התעופה אפשר למצוא קווי תחבורה ציבורית אל מרכז העיר פריז ואל יעדים נוספים, התדירות של קווי התחבורה הציבורית גבוהה ויש גם מוניות.

הצעת מחיר ללא התחייבות


טואול - בניית אתרים