טלפון צרפתי: 33666000505+   
 טלפון צרפתי: 33623718687 +
 טלפון ישראלי: 072-3334298

הסעות מפריז לשדה התעופה

אין זה פשוט למצוא מונית ברחובות העיר פריז, כיום כבר רוב נהגי המוניות מקבלים בעיקר הזמנות מראש, איתור נהג מונית אמין והגון בפריז יהיה לא פשוט כלל וכלל. אז איך אפשר בכל זאת למצוא הסעות מפריז לשדה התעופה ושאר הסעות בפריז? התשובה לכך היא הזמנה מראש של הסעות בפריז תוך שימוש בשירותים המיועדים בעיקר לישראלים.

אם החלטתם בכל זאת לנסוע במונית כדאי לכם לדעת כי התעריף הבסיסי הוא כ-3 יורו לנסיעה, התעריף עולה בלילות ובסופי שבוע. תעריף A  מסומן באור לבן על גג הרכב, תעריף B  יסומן בצבע כתום על גג המונית. אם אתם מבקשים מונית ל-4 איש כדאי לדעת כי יהיו נהגים שיסרבו להסיע אתכם מתוך שיקולי בטיחות. יהיה תשלום נוסף בעבור נוסע רביעי ובעבור יותר ממזוודה אחת. עלות של מונית משדה התעופה דה גול למרכז העיר תהיה כ-60 יורו, בשעות הערב, הלילה וסופי שבוע התעריף יקר יותר.

הסעות בפריז משדה התעופה

תיירים מכל רחבי העולם מזמינים הסעות לבתי המלון בפריז בהתאם לזמני הטיסה, רכבי ההסעות ממתינים בשדה התעופה ומעבירים את התיירים בנוחות ומהירות אל בתי המלון. גם הישראלים כבר גילו כי הסעות בפריז משדה התעופה הן הדרך הנוחה ביותר להתחיל את הביקור בעיר. כאשר בוחנים מחירים של הסעות לבתי המלון בפריז בהשוואה למחירים של מוניות מגלים כי שירותי ההסעות משתלמים והוגנים. ההסעות מומלצות בעבור נוסעים מבוגרים, משפחות עם ילדים, אנשי עסקים, נוסעים עם מטען רב, נוסעים בשעות לא שגרתיות, נוסעים ללא כישורי שפה טובים, עם שירותי ההסעות שלנו אתם בידיים טובות.

הסעות מפריז לשדה התעופה

הביקור שלכם בעיר האורות הסתיים וכעת עליכם להגיע במועד אל שדה התעופה, שימוש בתחבורה הציבורית דורש מכם יציאה מוקדמת, עליכם לקבוע מרווח זמן ביטחון בכדי להבטיח הגעה לשדה בזמן. עם שירותי הסעות מפריז לשדה התעופה לא תצטרכו לדאוג כלל, רכב נוח עם נהג אדיב יגיע לאסוף אתכם מבית המלון או מכל נקודת מוצא אחרת, הנסיעה אל שדה התעופה תהיה נוחה ומהירה. 

הצעת מחיר ללא התחייבות


טואול - בניית אתרים