טלפון צרפתי: 33666000505+   
 טלפון צרפתי: 33623718687 +
 טלפון ישראלי: 072-3334298

הסעות מאורלי לפריז

העיר פריז מפעילה 2 שדות תעופה, שדה תעופה ראשי ושמו שארל דה גול ושדה תעופה משני קטן יותר ושמו אורלי. רוב הטיסות מישראל נוחתות בשדה התעופה דה גול, שדה התעופה אורלי משמש בעיקר לטיסות פנימיות, אך בשנים האחרונות בשל העומס הרב בשדה התעופה דה גול, החלו טיסות בינלאומיות להגיע גם אל אורלי.

הבחירה הטובה להגעה מהירה משדה התעופה אל המלון היא הסעות מאורלי לפריז 24 שעות ביממה. עם שירותי הסעות תצליחו להגיע בקלות ממקום למקום מבלי לבזבז זמן יקר בשוטטות והמתנה לתחבורה הציבורית. בעיר כמו פריז יש הרבה מה לראות, חבל על כל רגע.

בקצרה על שדה תעופה אורלי

המיקום של הנמל דרומי לעיר פריז, ניתן להגיע אל מרכז העיר בתוך 30 דקות של נסיעה, ברוב שעות היום הנסיעה תהיה מהירה עוד יותר. בתוך הנמל פועלים אוטובוסים קטנים למעבר בין הטרמינלים, יש במקום אינטרנט אלחוטי (חינם לרבע השעה הראשונה), מתחם משחקי וידאו, סלון יופי, החלפת כספים, כיסאות עיסוי, בתי קפה, חנויות דיוטי פרי ועוד.

לינה בקרבת השדה אפשרית בבתי המלון באזור, אחד מבתי המלון הסמוכים לשדה הוא מלון הילטון. אנשי עסקים יוכלו למצוא את כל הדרוש להם בטרמינל העסקים היוקרתי. משפחות עם ילדים שמחות לגלות בשדה מתחם משחקים בטרמינל הדרומי.

שירותי ההסעות שלנו בפריז

צי הרכבים שלנו מבצע בכל יום הסעות מאורלי לפריז ומאות הסעות נוספות בעיר, כל הנוסעים נהנים מנוחות מקסימלית, בטיחות, מיזוג אוויר בנסיעה, נהגים אדיבים, רכבים נוחים, דיוק בשעת האיסוף, תא מטען גדול, מחירים הוגנים ושירות מסביב לשעון 7 ימים בשבוע.

המטוס נוחת ואנחנו כבר ממתינים לכם בנקודת האיסוף בשדה עם שלט, הנהג יסייע לכם להעמיס את המטען על הרכב ומיד נמצא לדרך. שירותי הסעות מאורלי לפריז ניתנים בכל תנאי מזג האוויר בהתאם לאפשרות לנסוע בכבישים. השירות מתאים גם למשפחות עם ילדים, מבוגרים ואנשי עסקים. אנו מספקים שירות אדיב עם חיוך מדלת אל דלת, נמל התעופה אורלי מעולם לא היה קרוב יותר. הזמינו כבר עכשיו הסעות מאורלי לפריז והבטיחו לעצמכם את השירות הטוב ביותר, נסיעה בטוחה, הגעה מהירה ומחירים הוגנים.

הצעת מחיר ללא התחייבות


טואול - בניית אתרים