טלפון צרפתי: 33666000505+   
 טלפון צרפתי: 33623718687 +
 טלפון ישראלי: 072-3334298

הסעות לדיסנילנד בפריז

מתכננים ביקור בדיסנילנד פריז? תיירים רבים בעיר מתכננים לבקר שם יחד עמכם, לכן, נמליץ לתאם מראש הסעות לדיסנילנד פריז. נסיעה ברכבת או באוטובוס אינה פשוטה כאשר קווי התחבורה הציבורית עמוסים ואתם מלווים בילדים נרגשים וחסרי סבלנות.

מהי הדרך הטובה ביותר להגיע אל דיסנילנד פריז?

ההמלצה שלנו היא הזמנה מראש של הסעות ליורודיסני בפריז, רכב בטיחותי ונוח יאסוף אתכם יחד עם נהג אדיב ומקצועי, במידת הצורך ניתן לתאם כיסאות בטיחות בעבור הילדים. שימוש בתחבורה הציבורית אפשרי, ישנם קווי אוטובוסים ורכבות לאזור, אך כאשר אנו נוסעים עם ילדים במדינה זרה לא נרצה לקחת סיכונים מיותרים, הילדים יוכלו ללכת לאיבוד בקלות במקום זר, עם הסעות לדיסנילנד פריז זה לא יקרה.

הזמנה מראש של הסעות ליורודיסני בפריז 

על פי חוקי התחבורה בצרפת עליכם לבצע הזמנה מראש, את ההזמנה יש לבצע 48 שעות לפחות לפני מועד הטיסה. אנו ממליצים לבצע הזמנה 5 ימים לפחות לפני מועד הנחיתה בעיר. כאשר מדובר בנסיעות פנימיות ולא בנסיעות אל שדה התעופה או לשדה התעופה כדאי לבצע הזמנות 48 שעות לפני.

האלו שעות פועלים שירותי האיסוף?

ניתן להזמין הסעות משדה התעופה לדיסנילנד בכל שעה, הרכבים והנהגים עובדים מסביב לשעון 7 ימים בשבוע. נבקש לציין כי המחירים בסופי שבוע ובלילות יהיו מעט יותר גבוהים מהמחירים במהלך ימות השבוע.

כיצד אודיע על שינויים בהזמנה?

יש לך אפשרות לבטל או לשנות את הפרטים בהזמנה כ-48 שעות לפני המועד שנקבע ללא חיוב, שינויים או ביטולים בשלבים מאוחרים יותר כרוכים לעתים בתשלום. שימו לב, אם הטיסה מתעכבת נסו לייצור קשר, הנהגים שלנו עוקבים אחר לוח הנחיתות, אנו עושים מאמץ לעקוב בעצמנו אחר עיכובים בטיסות.

בקצרה על מקום נפלא ושמו דיסנילנד פריז

את אלו שמזמינים הסעות משדה התעופה לדיסנילנד ומבקשים להגיע אל הפארק המופלא או אל בתי המלון בסביבתו מיד עם הנחיתה בעיר, אנו מבינים לחלוטין. דיסנילנד פריז הוא פארק שעשועים מיוחד במינו, הוא פארק שמעניק לילדים ולמבוגרים חוויה קסומה. יורודיסני פריז הוא הפארק המצליח ביותר באירופה ורבים יטענו כי הוא גם הפארק המוצלח ביותר. המקום מיועד בעיקר לילדים אך גם למבוגרים שמבקרים בעיר נמליץ שלא לוותר על יורודיסני פריז.

הצעת מחיר ללא התחייבות


טואול - בניית אתרים