טלפון צרפתי: 33666000505+   
 טלפון צרפתי: 33623718687 +
 טלפון ישראלי: 072-3334298

הסעות בפריז

מתכננים טיסה לפריז? זה הזמן לתכנן נחיתה רכה, בתום הטיסה ואיסוף המזוודות ימתין לכם רכב הסעות מסודר ונוח. עם המחירים הנוחים של שירותי ההסעות, עם השירות האדיב ובעיקר, עם ההגעה המהירה לכל יעד בפריז, אין כל סיבה לבלות את השעות הראשונות שלנו בעיר בתחבורה הציבורית עם מזוודות כבדות.

שירותי הסעות בפריז הם הבחירה של רוב התיירים, לאחר שנים רבות בהן תיירים מכל רחבי העולם נהנו משירותי ההסעות בבירות אירופה, היום גם הישראלים נהנים משירותי הסעות בפריז עם אפשרות לנהגים דוברי עברית. שירותי הסעות בפריז ניתן להזמין לאיסוף משדה התעופה או לשדה התעופה, נסיעות לדיסנילנד פריז ושאר הסעות ליעדי תיירות פופולריים בעיר.

איך מבצעים את ההזמנה?

הזמנה מוקדמת תעניק לכם תחושת ביטחון בידיעה כי עם הנחיתה ימתין לכם הרכב. הקדימו לבצע את ההזמנות בכדי להבטיח לעצמכם את האיסוף, שירותי ההסעות בפריז זוכים לביקוש רב בקרב הישראלים, פריז היא יעד תיירותי מרכזי באירופה, בעונות השיא כדאי לבצע הזמנות מוקדמות. זה הזמן ליצור קשר ולעדכן אותנו בכל פרטי הטיסה שלכם, פרטי המלון או כל יעד אחר אליו אתם מבקשים להגיע, דגשים חריגים בקשר למטען ובקשות אישיות.

לאחר שליחת ההזמנה תקבלו את האישור כי הזמנתכם התקבלה, רכב שירותי הסעות בפריז ימתין לכם במועד המתאים מחוץ לשדה התעופה, תזהו אותו על פי שלט עם שמכם אותו הוא אוחז. הנהג יסיע אתכם ברכב נוח עד לכתובת אותה ציינתם, אם יש שינויים בכתובת לאחר ביצוע ההזמנה עדכנו אותנו בהקדם.

שירותי הסעות בפריז : הסעה פרטית או משותפת

שירות הסעה פרטית יביא אתכם ישירות אל היעד אותו ציינתם, לא יהיו ברכב נוסעים נוספים. שירות הסעה משותפת מתבצע עם רכב המיועד ל-8 נוסעים, הנהג אוסף מספר נוסעים מהטיסה ומפזר אותם בפריז בהתאם ליעדים. הסעה פרטית תהיה מהירה יותר, הסעה משותפת תהיה זולה יותר.  יש לציין כי בהסעה המשותפת הנהג בוחר את מסלול הנסיעה בהתאם לתנאים בשטח, משך הנסיעה יהיה כשעה עד שעה וחצי עד להגעה לבית המלון או ליעד מבוקש אחר.

הצעת מחיר ללא התחייבות


טואול הקמת אתרי אינטרנט